23 Ocak 2013 Çarşamba

bilet.galatasaray.org


Son dönemde gündemden düşmeyen Sniejder transferinin yanında tüm bu konuların arasında öyle bir gelişme var ki en az Sneijder transferi kadar becerikli bir hareket, bildiğiniz üzere yıllardır neredeyse tüm takımlarımız gerek kombinelerini gerekse normal biletlerini biletix üzerinden satıyorlardı. Biletix ise her bilet başına 5Tl hizmet bedeli 5TL işlem ücreti alıyordu 40 liralık bi bilet için 10 lira da biletixe pay veriliyordu bir başka deyişle 50 tl lik biletin 1/5i biletixin kasasına gidiyordu, peki ne için? 


Yogun zamanda bilgisayar başında sizi komaya sokan yavaşlıltaki tam girdim derken daha anasayfadan bilet bitti deyip biletin çoğunu kendi adamlarına sattırıp hem klübü hem taraftarı soyan -ki bu ifadeler bizzat kendi çalışanının beyandır hatırlatmakta fayda var - piyasadaki rn büyük karaborsacı biletixten an itibariyle kurtulmuştur Galayasaray, yine bir ilke imza atıp kendi sitesi üzerinden bilet satıp GSSTORE üzerinden de dağıtımını yapacak, çok mantıklı olan bi fikri kim düşündüyse aklına sağlık, hayır biz o parayı yine verelim eyvallah ama bu kan emici tefeci zihniyettekilere değil Galatasarayımıza kalsın paramız, uygulamanın tüm takımlara 'örnek' olması dileğiyle.

Üstelik sadece bilet de değil komine satışları, taraftar kart satışları, ağırlama paketi satışları da aynı site üzerinden yaılacaktır. Aynı zamanda yakında üzenlenecek olan stadyum turlarının, konser ve benzeri tüm etkinliklerin de bilet temini burdan yapılacakmış. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumumuzun daha etkili, daha verimli olması için lutfen sonuna isim, lakap, initial, plaka vb birşeyler ekleyelim

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...